пятница, 21.09.2018 20:00 390 грн - 1990 грн Caribbean

STAR & ORCHESTRA: Олександр Положинський

30 березня пісні у джазі заспівав лідер гурту Тартак Олександр Положинський — і це був повний аншлаг! Давно знайомі композиції у незвичайній обробці співав весь зал. Годі й казати, що Олександра не відпустили без кількох бісів.


Що ж, настав час повторити. Так-так, лідер проекту Був’є, телеведучий і шоумен, автор пісень і засновник гурту Тартак знову виступить на шоу STAR & ORCHESTRA. Дата майбутнього концерту вже відома — 21 вересня.


Олександр уже неодноразово вдавався до сміливих музичних експериментів: записав платівку з народним колективом «Гуляйгород» і заспівав під уривки з творів українських класиків разом із Орестом Крисою та Едуардом Приступою. А тепер ще й долучився до джазу.


«Не вважаю себе великим любителем і, тим більше, знавцем джазу, та впевнений, що у всьому джазовому різноманітті є багато музики та музикантів, здатних мене і втішити, і надихнути, - зізнається Олександр.


Вишукана кухня, затишна атмосфера і музика, від якої перехоплює подих, додаються. Бажаний вечірній дрес-код.

Квитки на концерти Тартак розлітаються за лічені хвилини. Радимо не гаяти час, адже такий унікальний концерт відбудеться вперше.


На питання, чого слухачам чекати на другому концерті, Олександр Положинський відповідає: «Приємних сюрпризів, позитивних несподіванок і море задоволення». Тож не проґавте грандіозне шоу STAR & ORCHESTRA 21 вересня!


STAR & ORCHESTRA — це масштабний проект Caribbean Club Concert Hall, де на сцені клубу зустрічаються кращі українські вокалісти та джазовий оркестр. Кожен виступ - це новий соліст і особлива програма, де є місце диско, фанку, свінгу, ритм-енд-блюзу і, звичайно, джазу. Кожне шоу неповторне і ексклюзивне. Кожне - сповнене драйвом і імпровізаціями.


Заспівати в супроводі джазового оркестру вже встигли лідер ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта, лірична Злата Огневич, запальна Оля Діброва, романтичний Володимир Ткаченко та качовий Артем Пивоваров. Кожен з виконавців вразив особливою, несподіваною програмою і отримав теплі відгуки публіки. Наприклад, Фагот заспівав Nirvana і Френка Сінатру, Dibrova прокачала всіх диско-хітами, а Злата Огневич і Володимир Ткаченко занурювали слухачів в джаз і блюз. Але на цьому амбітні експерименти Caribbean Club Concert Hall не закінчуються.

Теги: STAR ORCHESTRA, Олександр Положинський

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support